Płytkarz - Glazurmistrz - prace glazurnicze i nie tylko...

Układanie Glazury

Układanie glazury, kamienia, marmuru, klinkieru, płytek wielkoformatowych. Doświadczenie zdobywane od 1999 roku

Termo Modernizacje

Kompleksowe prace termomodernizacyjne - docieplenia ścian zewnętrznych i wewnętrznych, poddaszy, izolacje fundamentów

Łazienki Kompleksowo

Układanie płytek to etap poprzedzony pracami budowlano remontowymi. Zanim ułożymy płytki, wykonamy wszystkie inne prace związane z remontem.

Kredyt Gotówkowy Online na inwestycje remontowe i budowlane

Informacje
Czy granit nadaje się na schody zewnętrzne?
dodano: 03.09.2013, 19:57
Granit jest skałą magmową i powstaje w środowisku głębinowym. Ma różne barwy od szarej przez białoróżową, zieloną, czerwonawą po czarną. Ze względu na łatwość polerowania, cięcia i obróbki bardzo często jest stosowany w budownictwie. Schody szczególnie zewnętrzne muszą być antypoślizgowe. Jeżeli zdecydujesz się na wykonanie ich z granitu, pamiętaj że musi to być granit płomieniowany. Płomieniowanie granitu polega na poddaniu jego oszlifowanej powierzchni wysokiej temperaturze co powoduje złuszczenie się warstwy. W sposób ten uzyskuje się równą, szorstką i antypoślizgową powierzchnię. Podobny efekt można uzyskać metodą piaskowania. Tak przygotowany granit może być stosowany do wykonania stopni które w powiązaniu z polerowanymi podstopnicami dadzą imponujący efekt. Do klejenia stopni i podstopnic z granitu zaleca się stosowanie grubowarstwowej warstwy kleju samorozpływającego o podwyższonych parametrach. Powierzchnia schodów powinna być wyrównana, a po wysezonowaniu zaprawy wyrównującej należy wykonać hydroizolację w technologii jaką stosuje się do izolacji tarasów.
[powrót]

Nie tylko układanie glazury

Chętnie zajmę się realizacją Twojej inwestycji związanej z n/w

  • Prace glazurnicze
  • Układanie klinkieru, kamienia, marmuru, gresu, płytek wielkoformatowych
  • Łazienki kompleksowo
  • Brodziki z płytek
  • Termo modernizacje budynków
  • Docieplenia ścian i dachów
  • Izolacje fundamentów

Szukasz specjalisty w układaniu glazury, klinkieru, kamienia, marmuru, płytek wielkoformatowych? Chcesz docieplić dom? Jesteś na dobrej drodze. Porozmawiajmy o Twoich pomysłach.

Układanie dlazury Jelenia Góra telefon

Jeżeli chcesz zadać pytanie, zamówić bezpłatną wycenę, masz dla mnie propozycję, chcesz zgłosić uwagę lub nawiązać współpracę, zapraszam do kontaktu.