Płytkarz - Glazurmistrz - prace glazurnicze i nie tylko...

Układanie Glazury

Układanie glazury, kamienia, marmuru, klinkieru, płytek wielkoformatowych. Doświadczenie zdobywane od 1999 roku

Termo Modernizacje

Kompleksowe prace termomodernizacyjne - docieplenia ścian zewnętrznych i wewnętrznych, poddaszy, izolacje fundamentów

Łazienki Kompleksowo

Układanie płytek to etap poprzedzony pracami budowlano remontowymi. Zanim ułożymy płytki, wykonamy wszystkie inne prace związane z remontem.

Kredyt Gotówkowy Online na inwestycje remontowe i budowlane

Informacje
Czy można zrobić na balkonie spadek dokładając kleju?
dodano: 07.03.2013, 19:39
Jeżeli na balkonie na którym chcemy ułożyć płytki nie ma spadku, koniecznie trzeba go zrobić.W tym przypadku spadek można uzyskać w warstwie kleju pod warunkiem, że balkon nie jest zbyt szeroki.Spadek jest potrzebny, żeby woda deszczowa nie tworzyła kałuży na powierzchni płytek.Powinien wynosić ok.2 procent.Należy pamiętać,żeby klej pod płytkami wypełniał całą przestrzeń.W przeciwnym wypadku w pustych miejscach może gromadzić się woda, co doprowadzi do poważnych kłoptów.Przy układaniu płytek należy nakładać klej na podłoże i na płytkę oraz dociskać w sposób powodujący eliminowanie pustej przestrzeni pod płytką.Z rodziny klei Atlas odpowiednim klejem jest zaprawa klejąca Atlas Plus Mega, którą można nanosić od 4 - 20 mm.Po ułożeniu płytek nie można zapomnieć o zastosowaniu dylatacji obwodowej na łączeniu powierzchni balkonu ze ścianami.W tym celu odpowiednim produktem jest silikon Atlas Artis, a do spoinowania płytek fuga Atlas Artis.
[powrót]

Nie tylko układanie glazury

Chętnie zajmę się realizacją Twojej inwestycji związanej z n/w

  • Prace glazurnicze
  • Układanie klinkieru, kamienia, marmuru, gresu, płytek wielkoformatowych
  • Łazienki kompleksowo
  • Brodziki z płytek
  • Termo modernizacje budynków
  • Docieplenia ścian i dachów
  • Izolacje fundamentów

Szukasz specjalisty w układaniu glazury, klinkieru, kamienia, marmuru, płytek wielkoformatowych? Chcesz docieplić dom? Jesteś na dobrej drodze. Porozmawiajmy o Twoich pomysłach.

Układanie dlazury Jelenia Góra telefon

Jeżeli chcesz zadać pytanie, zamówić bezpłatną wycenę, masz dla mnie propozycję, chcesz zgłosić uwagę lub nawiązać współpracę, zapraszam do kontaktu.