Płytkarz - Glazurmistrz - prace glazurnicze i nie tylko...

Układanie Glazury

Układanie glazury, kamienia, marmuru, klinkieru, płytek wielkoformatowych. Doświadczenie zdobywane od 1999 roku

Termo Modernizacje

Kompleksowe prace termomodernizacyjne - docieplenia ścian zewnętrznych i wewnętrznych, poddaszy, izolacje fundamentów

Łazienki Kompleksowo

Układanie płytek to etap poprzedzony pracami budowlano remontowymi. Zanim ułożymy płytki, wykonamy wszystkie inne prace związane z remontem.

Kredyt Gotówkowy Online na inwestycje remontowe i budowlane

Informacje
Jak kleić terakotę na zewnątrz?
dodano: 05.03.2013, 19:15
Chcąc ułożyć terakotę na tarasie lub balkonie należy pamiętać, że są one narażone na działanie deszczu, promieni słonecznych i mrozu. Należy więc użyć kleju odpornego na zewnętrzne warunki atmosferyczne, który będzie nie tylko mrozoodporny, ale także elastyczny. Do dużych płytek rekomendowanym przez nas klejem jest ATLAS PLUS MEGA, który można nanosić w warstwach od 4 - 20 mm. Do mniejszych płytek odpowiednim klejem jest cienkowarstwowy ATLAS PLUS, którego warstwa nie powinna przekraczać 10 mm.
Płytki muszą być przyklejone całą powierzchnią, mocno dociśnięte, a klej powinien być naniesiony pacą zębatą na podłoże, a także cienka warstwa na płytkę.Taki sposób naniesienia kleju wyeliminuje puste przestrzenie pod płytką i niebezpieczeństwo kondensowania się pod nią wody.Planując inwestycję związaną z układaniem terakoty na balkonie lub tarasie nie można zapomnieć o prawidłowej izolacji.
[powrót]

Nie tylko układanie glazury

Chętnie zajmę się realizacją Twojej inwestycji związanej z n/w

  • Prace glazurnicze
  • Układanie klinkieru, kamienia, marmuru, gresu, płytek wielkoformatowych
  • Łazienki kompleksowo
  • Brodziki z płytek
  • Termo modernizacje budynków
  • Docieplenia ścian i dachów
  • Izolacje fundamentów

Szukasz specjalisty w układaniu glazury, klinkieru, kamienia, marmuru, płytek wielkoformatowych? Chcesz docieplić dom? Jesteś na dobrej drodze. Porozmawiajmy o Twoich pomysłach.

Układanie dlazury Jelenia Góra telefon

Jeżeli chcesz zadać pytanie, zamówić bezpłatną wycenę, masz dla mnie propozycję, chcesz zgłosić uwagę lub nawiązać współpracę, zapraszam do kontaktu.